MS-Tuning Chiptuning
+48 785 725 089
mstuning@poczta.fm

Rozwiązywanie problemów z AdBlue

Oferujemy Państwu rozwiązanie problemów z systemami AdBlue (SCR) w pojazdach ciężarowych serii EURO 4,5, jak i najnowsze EURO 6 bez użycia emulatorów.

Dzisiejsze ciężarówki z serii euro5 stwarzają wiele problemów z układem oczyszczania spalin, powodem jest wiek pojazdu i zużycie elementów mechanicznych (pompa, wtryskiwacz, zawór dozujący), jak i elementów elektrycznych (czujniki temperatur spalin, temperatury AdBlue. czujnik NoX, grzałka itp..). Wiele problemów stwarza również stan samej instalacji elektrycznej (złącza elektryczne, utleniające sie piny w kostkach) dlatego oferujemy usuwanie adblue

Jazda po drogach publicznych z niesprawnym układem oczyszczania spalin (świecąca sie informacja na desce rozdzielczej) wiąże się z dużymi problemami podczas kontroli (ITD, POLICJA, BAG-niemcy) ponieważ pojazd nie spełnia normy spalin euro5.

Ceną za serwisowanie układu oczyszczania spalin w ciężarówce każdy wlaściciel auta zapewne zna....

Po naszej modyfikacji auto juz nigdy nie przejdzie w tryb awaryjny spowodowany usterką co za sobą niesie mniejsze zużycie paliwa.
Pojazd będzie zawsze wykazywał 100% sprawności systemu.

 

Dojeżdżamy do klienta w każde miejsce w Polsce!


Czy można skontrolować na drodze taką modyfikację AdBlue?
Aby system oczyszczania spalin  uruchomił się i zaczął prawidłowo pracować, musi być spełnionych szereg warunków.

Tak więc, nie ma możliwości zbadania na parkingu, czy też na stacji diagnostycznej, skuteczności działania systemu AdBlue.
Taka diagnoza moze być wykonana tylko na hamowni!
W przypadku łączenia usług, np AdBlue + Chip Tuning, udzielamy 20% rabatu na Chip Tuning.

 

usuwanie adblue

Losowa fotorelacja